Rodák z Ghany už ve svých šestnácti letech debutoval v tamní nejvyšší soutěži. Na africkém kontinentu si ho vyhlédla Žilina, kterou zaujal nejen svým čtením hry nebo silou v osobních soubojích, ale také univerzálností.
U sedminásobného mistra Slovenska nastupoval převážně v rezervě, než se v únoru 2024 stěhoval na hostování do Banské Bystrice. V sezoně 2024/2025 patřil k oporám klubu, v nejvyšší soutěži nastřádal 23 startů a přidal dvě branky.

Ve Spartě nastoupil do jednoho prvoligového utkání, loni v srpnu odehrál 23 minut v domácím vítězném utkání proti Zlínu. Devatenáct zápasů odehrál za B-tým, za nějž se v utkání proti Slavii B zapsal i mezi střelce. Na jaře se ale po červené kartě v utkání se Zbrojovkou jeho herní vytíženost výrazně snížila a teď se tedy vrací do ligy, kde se mu zatím nejvíc dařilo.

Ivane, držíme palce v další kariéře!











